SUEZ jest wiodącym operatorem na rynku gospodarki odpadami (komunalnymi, przemysłowymi i niebezpiecznymi) i utrzymania czystości. Świadczymy usługi na terenie całego kraju Jesteśmy obecni w 22 miastach w Polsce. SUEZ stawia na innowacje i inwestuje w nowoczesne instalacje, aby stawić czoła wyzwaniom ochrony środowiska.

SUEZ jest największym w Polsce inwestorem w zakresie instalacji do sortowania, odzysku i unieszkodliwiania odpadów. SUEZ przetwarza 1/3 zbieranych odpadów we własnych instalacjach.Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wszelkie nasze działania są spójne z Karta Etyczną SUEZ ENVIRONNEMENT, określającą zasady oraz zarządzanie kwestiami Etyki. Jest niezbędnym elementem umów, w które firma się angażuje i stanowi podstawę udanej współpracy zarówno z dostawcami jak i z klientami Grupy.


SUEZ jest częścią międzynarodowej grupy SUEZ ENVIRONNEMENT w której GDF-SUEZ posiada 35,4% udziałów.

SUEZ ENVIRONNEMENT dostarcza wodę pitną dla 91 milionów ludzi, obejmuje usługami asenizacyjnymi 61 milionów i zapewnia zbiórkę odpadów dla 50 milionów osób.

Razem z grupą 65 900 współpracowników, SUEZ ENVIRONNEMENT jest światowym liderem w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej, obecnym na pięciu kontynentach.


Copyright © SUEZ Zachód Sp. z o.o.
Realizacja: Verakom  projektowanie stron Nowy Sącz