Sita Zachód Sp. z o.o.
ul. Golińska 10
62-530 Kazimierz Biskupi
E-mail; Dyspozytor.konin@sitapolska.com.pl
Tel. 63 246 53 89
Fax. 63 240 02 30
Tel. kom. 515 224 768

Harmonogram zbiórki surowców wtórnych z terenu zabudowy jednorodzinnej i firm- 2014

Harmonogram zbiórki surowców wtórnych z terenu zabudowy wielorodzinnej - 2014

 

Harmonogram zbiórki surowców wtórnych z terenu zabudowy jednorodzinnej - 2013

Obręb:

Październik

Listopad

Grudzień

Chorzeń

1

5

3

Nowy Dwór

1

5

3

Czarków

8

12

10

Niesłusz

8

12

10

Międzylesie

1,15

19

17

Maliniec

1,15

19

17

Gosławice

1,15

19

17

Pątnów

8,22

26

31

Łężyn

8,22

26

24

Mieczysławów

8,22

26

31

Harmonogram zbiórki odpadów ulegających biodegradacji   
z terenu zabudowy jednorodzinnej – 2013 r.

Obręb:

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Chorzeń

19,26

3,10,17,24,31

7,14,21,28

5,19

Nowy Dwór

19,26

3,10,17,24,31

7,14,21,28

5,19

Czarków

19,26

3,10,17,24,31

7,14,21,28

5,19

Niesłusz

24

1,8,15,22,29

5,12,19,26

3,17

Międzylesie

24

1,8,15,22,29

5,12,19,26

3,17

Maliniec

20,27

4,11,18,25

2,8,15,22,29

6,20

Gosławice

20,27

4,11,18,25

2,8,15,22,29

6,20

Pątnów

20,27

4,11,18,25

2,8,15,22,29

6,20

Łężyn

20,27

4,11,18,25

2,8,15,22,29

6,20

Mieczysławów

20,27

4,11,18,25

2,8,15,22,29

6,20

UWAGA:
Worki przeznaczone są tylko na surowce wtórne i odpadów bio.
Worki prosimy wystawiać w dniu wywozu do godz. 7.00

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Z ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ - SEKTOR II

Chorzeń

Poniedziałek

Boczna, Dolna, Hurtowa, Konwaliowa, Makowa,Margaretkowa,
Rolna, Spółdzielców, Stokowa, Szarotki, Stroma

Wtorek Admiralska, Bojerowa, Bosmańska, Flisacka, Jachtowa,
Kapitańska, Komandorska, Leonida Teligi, Marynarska,
Promowa, Regatowa, Wioślarska, Źródlana, Żeglarska
Środa Poznańska

Nowy Dwór

Poniedziałek

Fikusowa, Fiołkowa, Konwaliowa, Lewkoniowa, Liliowa,
Nasturcjowa, Spółdzielców, Stokrotkowa, Tulipanowa,
Hiacyntowa

Wtorek Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława
Śmiałego, Kaziemierza Wielkiego, Wioślarska, Władysława
Łokietka, Żeglarska
Środa Jana III Sobieskiego, Królowej Jadwigi, Królowej Marysienki,
Leszka Czarnego, Mieszka Starego, Poznańska, Stanisława
Augusta Poniatowskiego, Stefana Batorego, Świętopełka,
Władysława Jagiełly, Zygmunta Starego, Zygmunta Augusta
Czwartek Azaliowa, Begoniowa, Bluszczowa, Bławatkowa, Daliowa,
Gerberowa, Goździkowa, Irysowa, Kaczeńcowa, Kameliowa,
Kąkolowa. Krokusowa, Narcyzowa, Nowy Dwór, Paprotkowa,
Pelargoniowa, Piwoniowa, Rumiankowa, Szafirkowa, Złocieni,
Storczykowa

 

Niesłusz

Wtorek

Gierymskich, Kowalskiego, Gajowa, Paderewskiego,
Malczewskiego, Matejki, Fałata, Kassaków, Szymanowskiego,
Boznańskiej, Witkiewicza, Wyspiańskiego, Makowskiego

Piątek

Jeziorna, Chełmońskiego, Kleczewska, Leśna, Okólna,
Michałowskiego, Przemysłowa, Moniuszki, Torowa,

Międzylesie

Piątek

Cała zabudowa jednorodzinna

Maliniec

Piątek

Cała zabudowa jednorodzinna

Gosławice

Poniedziałek

Cała zabudowa jednorodzinna

Pątnów

Środa

Cała zabudowa jednorodzinna

Łężyn

Czwartek

Cała zabudowa jednorodzinna

Mieczysławów

Środa

Cała zabudowa jednorodzinna

Czarków Środa Cała zabudowa jednorodzinna

 

Copyright © SITA ZACHÓD Sp. z o.o
Realizacja: Verakom  projektowanie stron Nowy Sącz